Ogłoszenie jest nieaktywne

pies lub kot w hotelu Pod Beskidem

Podstawowe informacje

Cena

od 20,00 zł / szt / dzień

20,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

ul. św. Jana z Dukli 54 b

Miejscowość:

Jasło

Województwo

Podkarpackie

Użytkownik:

podbeskidem

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

   Hotel wyposażony jest w trzy ogromne kojce zewnętrzne. Dwa z nich są o wymiarach3×3 metry i jeden o wymiarach 4×4 metry. W każdym kojcu znajduje się buda o wymiarach 120×90 cm. Hotel zaopatrzony jest także w siedem kojców wewnętrznych w ogrzewanym pomieszczeniu. Są to cztery kojce o wymiarach 1,5×1,5 metra (dla psów mniejszych ras,  jeśli nie ma zapełnionych boksów mamy możliwość powiększenia ich do wymiarów 1,5×3 metry) i trzy kojce o wymiarach 1,65×2.10metrów.  Budynek został przed postawieniem kojców odremontowany i przemalowany. Pomieszczenia są przytulne w stonowanych kolorach, stylizowane na warunki domowe. Wokół hotelu znajduje się także dobrze ogrodzony teren do biegania o powierzchni 12 arów. Hotel Pod Beskidem jest położony w bliskiej odległości od rzeki i lasu, tym samym stanowiąc atrakcyjny teren do spacerów z pupilami. W każdym kojcu znajduje się miłe posłanie, 2 miski, zabawki. 

Posiadamy też dwa pokoje dla kotów, jeden jest już w pełni przygotowany, drugi jeszcze w przygotowaniu, jednak kotek może już go wynajmować. (maksymalnie możemy przyjąć 2 – 3 koty). W hotelu posiadamy także własne obroże i smycze, środki do pielęgnacji zwierząt i dwa profesjonalne transportery do przewozu psów i kotów.
Cennik przechowywania
pies do 15 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:25,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies do 25 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:30,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies ponad 25 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:35,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:20,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Diana Gałuszka

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry