Ogłoszenie jest nieaktywne

Hotel Kamir - Człuchów

Podstawowe informacje

Cena

od 25,00 zł / szt / dzień

25,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

Jaromierz 32

Miejscowość:

Człuchów

Województwo

Pomorskie

Użytkownik:

kamir

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

Hotel "KAMIR" położony jest w Jaromierzu, miejscowości oddalonej 3 km od Człuchowa. Od 10 lat mieszkamy w tym uroczym miejscu otoczonym wyłacznie przez las. Szum wiatru, śpiew ptaków to muzyka, która gra nam przez cały rok.

Jesteśmy rodziną, której od zawsze towarzyszyły zwierzęta. Przebywanie z nimi jest dla nas formą wypoczynku i relaksu. Lubimy długie spacery i rowerowe przejażdżki po lesie, dzięki czemu nasi pupile mogą się wybiegać, pobawić, poznawać nowe zapachy. Fascynują nas ich naturalne zachowania, instynkty i potrzeby. Mamy własne cztery psy i trzy koty, z racji tego, że jesteśmy inspektorami Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami bardzo często trafiają do nas zwierzęta bezdomne, dla których szukamy domów. Nasza sfora przyzwyczajona jest do nowych lokatorów.

Zdajemy sobie sprawę, co czują zwierzęta pozostające w hotelu. Dokładamy wszelkich starań, aby w jak najmniejszym stopniy odczuwały rozłąkę z właścicielami. Nasi Goście mają zapewnioną całodobową opiekę przez cały rok w ciepłej rodzinnej atmosferze. Każdego psa czy tez kota traktujemy indywidualnie, z uwagą słuchamy właścicieli i staramy się nie zmianiać przyzwyczajeń danego pupila. W razie potrzeby mogą też skorzystać z usług weterynaryjnych. Przez cały czas znajdują się bowiem pod całodobową, fachową i czuła opieką lekarzy weterynarii Anny i Józefa Spiesznych, przyjaciół rodziny.Budując Hotel mieliśmy głównie na uwadze bezpieczeństwo, wygodę, potrzeby, swobodę poruszania się zarówno w kojcach jak i na zewnątrz. Nasi Goście mają do dyspozycji ogrodzony 0,5 ha wybieg, który jest doskonałym miejscem na wspólną zabawę i naturalne potrzeby poza spacerami. Dbamy również o codzienne zabiegi pielęgnacje Gości.

Jeśli więc chcielibyście Pańswto zapewnić swojemy Pupilowi czas, którego, z różnych przyczyn, nie może spędzić z Wami, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Cennik przechowywania
pies mały
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:25,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies średni
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:35,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies duży
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:45,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
olbrzym
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:55,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:25,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Karol Krasienkiewicz

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry