Ogłoszenie jest nieaktywne

Hotel dla kotów Katowice

Podstawowe informacje

Cena

od 22,00 zł / szt / dzień

22,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

ul. Obrońców Westerplatte 130

Miejscowość:

Katowice

Województwo

Śląskie

Użytkownik:

korkuskorkus

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

Oferujemy Państwu całoroczny hotel dla psów i kotów.

Hotel jest ogrzewany, z całodobową opieką nad zwierzętami sprawowaną przez opiekunów posiadających fachową wiedzę i doświadczenie.

Wiemy w jaki sposób zaopiekować się Waszym pieskiem, nieważne czy jest to 60 kg bernardyn czy 2,5 kg chihuahua. Spacery, pożywienie, ilość ruchu będą dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. W naszym hotelu każdy pies ma osobne miejsce ( nie klatkę ). Jest to duży boks hotelowy, do którego jest możliwość włożenia jego własnego legowiska, zabawek i gryzaków i gdzie może swobodnie poruszać się. Na spacery psy wyprowadzane są 3 razy dziennie i puszczane luzem na ogrodzone wybiegi ( jeżeli właściciel sobie życzy pies może być wyprowadzany na smyczy ). W przypadku gdy pies lubi towarzystwo innych psów jest możliwość spaceru z innym psem i wspaniałej zabawy pod okiem opiekuna. Personel hotelowy dba o to by każdy pies czuł się dobrze nie tylko fizycznie ale również psychicznie, dlatego nigdy nie brakuje u nas głaskania i miłego słowa.
Cennik przechowywania
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:22,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:44,00 zł
Ilość dni:2
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:66,00 zł
Ilość dni:3
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:88,00 zł
Ilość dni:4
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:110,00 zł
Ilość dni:5
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Mirosław Korkus

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry