Ogłoszenie jest nieaktywne

Hotel dla zwierząt Lublin

Podstawowe informacje

Cena

od 25,00 zł / szt / dzień

25,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

Janowska 5c

Miejscowość:

Lublin

Województwo

Lubelskie

Strona WWW:

http://luxvet.eu/

Użytkownik:

LUX-VET

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

Jeśli zamierzacie Państwo wyjechać na dłużej lub wyjść wieczorem ze znajomymi i nie chcą Państwo zostawić swojego zwierzaka samego w domu. Do Państwa Dyspozycji uruchomiliśmy Hotel dla Zwierząt.

Hotel znajduje się na terenie naszego centrum. Z uwagi na niewielką ilość miejsc, panują w nim kameralne warunki. Hotel jest przygotowany do przyjęcia maksymalnie 8 psów, 8 kotów i około 8 innych małych zwierząt ( króliki, chomiki , świnki morskie ) . Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane pod stałym nadzorem naszego personelu. Z hotelu można skorzystać na kilka godzin jak również na kilka-kilkanaście dni.

Warunkiem przyjęcia do hotelu jest posiadanie przez zwierzaka aktualnych szczepień przeciwko wściekliźnie, na choroby zakaźne, odrobaczenie, oraz zabezpieczenie przeciwko pasożytom zewnętrznym. Przed przyjęciem do hotelu właściciel jest zobowiązany wypełnić ankietę dotyczącą swojego zwierzaka.
Cennik przechowywania
gryzonie
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:25,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

nie ma nie ma

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry