Ogłoszenie jest nieaktywne

Przechowalnia rowerów Koszalin

Podstawowe informacje

Cena

od 0,33 zł / szt / dzień

60,00 zł / 1 szt / 180 dni

Ulica / numer:

Stoczniowców 17

Miejscowość:

Koszalin

Województwo

Zachodniopomorskie

Użytkownik:

dmg

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

Jeśli nie mamy miejsca, by przechować rower, a pozostaje nam jedynie balkon, to przechowalnia rowerów będzie najlepszym rozwiązaniem, jakie tylko każdy z nas może wybrać. Odpowiedni magazyn, dobra temperatura, konkretne zabezpieczenie. Mróz może bardzo negatywnie wpłynąć na nasz sprzęt, a więc im lepiej o niego zadbamy, tym dłużej będzie nam służył swoją solidnością, jakością i najwyższym komfortem jazdy.
Zadbaj o swój rower, a będziesz się nim cieszył przez wiele lat
Często zastanawiamy się nad tym, dlaczego rower sąsiada tak wiele lat spełnia swoje zadania, a nasz już po dwóch sezonach nadaje się na śmietnik. Zastanówmy się jednak dokładnie, czy dbamy o nasz rower, czy odpowiednio go zabezpieczamy, czy zimą przechowujemy w odpowiednich warunkach. Każde takie działanie może mieć, bowiem wpływ na trwałość produktu, jakim jest rower. Dbając o niego, będzie spełniał swoje zadania na lata, dając nam uczucie radości, zadowolenia i pełnej satysfakcji.
Oferujemy przechowanie rowerów w okresie zimowym. Dajemy pełną gwarancję tego, że Państwa rowery będą w miejscu, w którym nie grozi im nic złego i które już na nowy sezon, będą w pełni przygotowane i gotowe do drogi.
Cennik przechowywania
rower
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:60,00 zł
Ilość dni:180
Dostępność:01-10-2015 - 31-03-2016
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Marlena Borucka

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry