Ogłoszenie jest nieaktywne

Pensjonat Arabika - Łódź

Podstawowe informacje

Cena

od 21,67 zł / szt / dzień

650,00 zł / 1 szt / 30 dni

Ulica / numer:

ul. Opolska 19

Miejscowość:

łódź

Województwo

Łódzkie

Użytkownik:

arabica

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

Pensjonat. Spokojne otoczenie oraz sąsiedztwo otwartych terenów i lasów to  niewątpliwie duże udogodnienie dla wszystkich już korzystających z naszych usług i kusząca propozycja dla osób poszukujących miejsca dla swoich ulubieńców. W naszej stajni znajdują bezpieczne schronienie i fachową opiekę zarówno konie rekreacyjne jak i sportowe trenowane w kierunku skoków przez przeszkody czy rajdów długodystansowych.

 

Dbając o klientów wciąż rozwijamy ośrodek chcąc zapewnić jak najlepsze warunki dla jeźdźców i koni oraz aby pomieścić stale zwiększającą się liczbę chętnych do korzystania z naszego ośrodka. Obecnie dysponujemy dwiema stajniami z boksami i dużą, krytą ujeżdżalnią. Do dyspozycji koni jest ponad 22 ha pastwisk.
Cennik przechowywania
koń
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:650,00 zł
Ilość dni:30
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Sławomir Bubas

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry