Przechowalnia rowerów Warszawa

Podstawowe informacje

Cena

od 1,00 zł / szt / dzień

1,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

Wiktorska 89

Miejscowość:

Warszawa

Województwo

Mazowieckie

Użytkownik:

milou

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

Jeżeli Twój rower w sezonie mieszka pod chmurką i nie masz gdzie go schować przed śniegiem zgłoś się do nas. Mamy zimą sporo miejsca i czasu, więc chętnie zaopiekujemy się Twoim jednośladem. Z doświadczenia wiemy, że długotrwałe parkowanie w zimowych warunkach bardzo niszczy rower. Szczególnie cierpią ogumienie i napęd. Chowając rower na zimę sporo zaoszczędzasz na wiosennych zabiegach serwisowych.  Być może jest to dobry moment na to, by przyjrzeć się temu, na co nie było czasu w sezonie? Nasz serwis jest do dyspozycji.

Mamy do zaproponowania następujące możliwości :

zimowanie + przegląd : rower trafia do nas jesienią, przechodzi przegląd regulacyjny i wyjeżdża wiosną - 250zł za przegląd regulacyjny i przechowanie od 15 października do 15 marca

zimowanie: przechowanie roweru przez pięć miesięcy - 120 zł za okres od 15 października do 15 marca.

przechowanie czasowe: miesięczny postój w dowolnym okresie roku -  złotówka dziennie.

Do 15 marca wszystkie rowery powinny być odebrane z przechowalni. Przypominamy o tym emailem. Za każdy dzień przechowywania po 15 marca naliaczamy postojowe w wysokości 2 złotych.
Cennik przechowywania
rower
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:1,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:15-10-2015 - 15-03-2016
rower
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:2,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:16-03-2015 - 14-10-2015

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Miłosz Hojarczyk

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry