Przechowalnia Rowerów - Warszawa

Podstawowe informacje

Cena

od 0,67 zł / szt / dzień

100,00 zł / 1 szt / 150 dni

Ulica / numer:

ul. Kasprowicza 52

Miejscowość:

Warszawa

Województwo

Mazowieckie

Użytkownik:

biketeam

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

OgrzewanyOgrzewany

Opis

Przechowalnia rowerów na okres jesenno-zimowy to doskonałe miejsce dla tych wszystkich, którzy nie chcą tracić miejsca na swoim balkonie lub w piwnicy.

Istotne jest to, że prezentowana przechowalnia posiada idealne warunki do przechowania. Brak wilgoci charakterystycznej dla piwnic i balkonów, odpowiednia temperatura i zaciemnienie sprawiają, że Twój rower będzie lepiej przygotowany na wiosnę.

Ponadto klienci mogą liczyć na kompleksowy przegląd roweru obejmujący regulacje wszystkich mechanizmów roweru, smarowanie napędu oraz docentrowanie i pompowanie kół. Przegląd regulacyjny w ramach przechowania roweru oferujemy z atrakcyjnym, dwudziestopięcioprocentowym rabatem. Istnieje również możliwośc tylko i wyłącznie oddania roweru do przechowania. Przegląd nie jest koniecznością.

Oto szczegóły naszej oferty:

Koszt przechowania jednego roweru w okresie od od 1 listopada do 15 marca w połączeniu z promocyjnym przeglądem przedsezonowym wynosi 160 zł (płatne z góry). 
Koszt przechowania roweru bez przeglądu wynosi 100 zł, czyli tylko 20 zł za miesiąc!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie.
Cennik przechowywania
rower
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:100,00 zł
Ilość dni:150
Dostępność:01-11-2015 - 31-03-2016

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Krzysztof Szymoński

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry