Ogłoszenie jest nieaktywne

Podstawowe informacje

Cena

od 20,00 zł / szt / dzień

20,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

Karola Świerczewskiego 256

Miejscowość:

Jastrzębie-Zdrój

Województwo

Śląskie

Użytkownik:

zoohotel

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

OgrzewanyOgrzewany

Opis

Nasz hotel powstał z myślą o właścicielach zwierząt, którzy chcą spokojnie odpocząć na urlopie, w weekend lub święta, nie martwiąc się o swojego pupila. Staramy się, aby zwierzaki poczuły domową atmosferę i ciepło. 
Każdy pies ma do dyspozycji własny kojec, zabudowany tak, aby czuł się w nim miło i bezpiecznie. Kojce znajdują się w naszym domu, wyposażonym w ogrzewanie podłogowe. Na zewnątrz także znajdują się przestronne, zadaszone kojce z ocieplaną budą. Spokojne pieski będą mogły też swobodnie poruszać się po domu. Dla kotków przygotowane są miejsca z kuwetą, drapakiem i różnymi zabawkami.
Cennik przechowywania
Duży pies
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:30,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
Mały pies
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:25,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
Kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:20,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Andrzej Szpilarewicz

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry