Ogłoszenie jest nieaktywne

Dogs Inn - Szczytna

Podstawowe informacje

Cena

od 50,00 zł / szt / dzień

50,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

ul. Kryształowa 10

Miejscowość:

Szczytna

Województwo

Dolnośląskie

Użytkownik:

dogsinn

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

Nasi Goście otrzymują zakwaterowanie w budynku hotelowym, wzniesionym wyłącznie dla ich potrzeb, który dysponuje 6 oddzielnymi pokojami, z których każdy posiada bezpośrednie wyjście na wybieg zewnętrzny, co pozwala psom na niekontrolowaną swobodę ruchu, minimalizując tym samym stres związany z rozstaniem. Takie rozwiązanie jest rzadkością u konkurencji.
Zadbaliśmy podczas budowy o pełne bezpieczeństwo dla przebywających w nim Gości oraz komfortowe i higieniczne warunki pobytu. Dysponujemy również komfortowym Apartamentem z kominkiem dla Pupili o wadze do 10 kg.

Każdy nasz Gość otrzymuje piękne i wygodne „łóżko”, regulowane miski, aby nie obciążać kręgosłupa podczas posiłków oraz zabawki. Naszym Gościom podczas pobytu w Hotelu czas umila muzyka relaksacyjna z odgłosami natury.
Oprócz oddzielnych wybiegów połączonych z pokojami, nasi Goście mają do dyspozycji posesję o pow. 5500 m2 do zabaw i szkoleń.
Cennik przechowywania
pies do 10 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:50,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies do 10 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:100,00 zł
Ilość dni:2
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies do 10 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:150,00 zł
Ilość dni:3
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies do 10 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:200,00 zł
Ilość dni:4
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies do 10 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:250,00 zł
Ilość dni:5
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Urszula Harasiuk

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry