Ogłoszenie jest nieaktywne

hotel LILILALU - Wrocłąw

Podstawowe informacje

Cena

od 20,00 zł / szt / dzień

20,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

ul. Dźwirzyńska 20/6

Miejscowość:

Wrocław

Województwo

Dolnośląskie

Użytkownik:

lililalu

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

W opłatę za pobyt zwierzaka w hotelu wliczona jest całodobowa opieka, karmienie, zabawa, żwirek w przypadku kotów oraz 3 spacery dziennie w przypadku psów. Wyżywienie wg życzeń Właścicieli. Przyjmujemy zwierzęta z zapasem karmy na okres pobytu, dzięki czemu zwierzęta nie muszą zmieniać diety. Przyjmujemy zwierzęta zdrowe, zaszczepione i odrobaczone, z aktualną książeczką zdrowia, wskazane jest również zabezpieczenie zwierzaka przeciwko pchłom i kleszczom.


Przyjmujemy koty z następującym ekwipunkiem: zapas karmy na okres pobytu, aktualna książeczka zdrowia, zalecamy również kocyk z zapachem, legowisko lub koszyczek i ulubioną zabawkę.

Przyjmujemy psy z następującym ekwipunkiem: zapas karmy na okres pobytu, aktualna książeczka zdrowia, smycz, legowisko lub kocyk z zapachem, zalecamy również kaganiec i ulubioną zabawkę.
 
Cennik przechowywania
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:20,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies mały
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:30,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies duży
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:40,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Joanna Andruszkiewicz

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry