Ogłoszenie jest nieaktywne

Pies i kot Na Tuwima

Podstawowe informacje

Cena

od 25,00 zł / szt / dzień

25,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

ul. Tuwima 7

Miejscowość:

Zamość

Województwo

Lubelskie

Użytkownik:

natuwima

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

  Hotel mieści się w specjalnie do tego przystosowanych pomieszczeniach, które są oddzielone od przychodzi (niweluje to ryzyko zakażenia). Warunkiem przyjęcia do hotelu na Tuwima jest okazanie książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami, i zabezpieczeniami przeciwko ekto- i endopasożytom. Istnieje możliwość wykonania tych świadczeń w naszej Przychodni przed przyjęciem zwierzęcia do hotelu.

Podczas pobytu zwierzęta mieszkają w przestronnych, indywidualnych boksach ze stałym dostępem do wody. Zapewniamy trzy spacery w ciągu dnia. Należy pamiętać, żeby dostarczyć leki (jeśli zwierzę jakieś przyjmuje), warto zabrać także ulubioną zabawkę lub kocyk, tak by zwierzę czuło się bardziej komfortowo.
Cennik przechowywania
Pies do 10 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:28,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
Pies 10-25 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:35,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
pies ponad 25 kg
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:40,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:25,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Mateusz Dzięgiel

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry