Ogłoszenie jest nieaktywne

Opony/koła

Podstawowe informacje

Cena

od 0,10 zł / szt / dzień

70,00 zł / 4 szt / 182 dni

Ulica / numer:

Stefana Batorego 99

Miejscowość:

Zielona Góra

Województwo

Lubuskie

Użytkownik:

nowacki

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

O FIRMIE

Historia spółki sięga 1990 roku. Początkowo zajmowaliśmy się importem i dystrybucją opon samochodowych. Z czasem oferta firmy stawała się coraz szersza. Obecnie Serwis Ogumienia Nowacki sp.j. jest przedsiębiorstwem wyznaczającym standardy na rynku lokalnym w branży ogumienia samochodowego, a także w zakresie serwisowania układów jezdnych i hamulcowych.

W 2003 roku Serwis stał się udziałowcem ogólnopolskiej sieci serwisów ogumienia i automechaniki Partner Opony Polska, co pozwoliło na jeszcze szybszy i dynamiczny rozwój firmy.

Działalność firmy koncentruje się aktualnie na:

sprzedaży opon do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn przemysłowych i innych pojazdów,
serwisie ogumienia,
sprzedaży części zamiennych i akcesoriów,
naprawach układów jezdnych i hamulcowych,
regulacji geometrii zawieszeń w samochodach osobowych.

 Naszym celem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości usług i zaspokajanie ich potrzeb w oparciu o ciągłe podnoszenie kwalifikacji personelu oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań.
Swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, którym zależy na profesjonalnej obsłudze i poszukują najwyższej jakości usług i produktów.

Lata doświadczeń i ciągłe dążenie do doskonałości sprawiły, że dziś jestesmy postrzegani jako poważny konkurent oraz solidny partner biznesowy.
Cennik przechowywania
Opony/koła
Ilość:4
J.m.:szt
Cena:70,00 zł
Ilość dni:182
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Łukasz Nowacki

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry