Ogłoszenie jest nieaktywne

Podstawowe informacje

Cena

od 0,07 zł / szt / dzień

50,00 zł / 4 szt / 182 dni

Ulica / numer:

Szczecinska 9

Miejscowość:

Człuchów

Województwo

Pomorskie

Użytkownik:

makulskiop

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

 Firma "MAKULSKI OPONY - SERWIS" jest firmą działającą w branży oponiarskiej od 1978 roku. Na rynku pilskim istniejemy od roku 1997 , krusząc dotychczasową hegemonię firm , dla których staliśmy się konkurencją , a także bodźcem do podniesienia jakości świadczonych usług.  

 Prowadzenie serwisu opon to nie tylko handel ogumieniem, to także fachowe doradztwo, świadczenie usług w zakresie naprawy i wymiany ogumienia, ciągłe udoskonalanie umiejętności oraz inwestycje w pracowników i kosztowny sprzęt. 

 Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na świadczone przez nas usługi w 1999 roku stworzyliśmy i kompleksowo wyposażyliśmy auto serwisowe, które jest mobilną miniaturą warsztatu, zdolną do rozwiązania każdego problemu z dala od naszej siedziby.  
Cennik przechowywania
Opony
Ilość:4
J.m.:szt
Cena:50,00 zł
Ilość dni:182
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Andrzej Makulski

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry