Podstawowe informacje

Cena

od 0,03 zł / szt / dzień

22,00 zł / 4 szt / 182 dni

Ulica / numer:

Al. 1000-Lecia Państwa Polskiego 13

Miejscowość:

Białystok

Województwo

Podlaskie

Użytkownik:

tomkiewicz

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

Jesteśmy największym serwisem oponiarskim w Białymstoku i okolicy. Zakład ma swoją historię od niemal 40 lat. Pierwsze kroki to firma przy ul. Zwierzynieckiej 76, która świadczy usługi do dzisiaj. Od 1994 roku funkcjonujemy w nowoczesnym serwisie przy Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 13 w Białymstoku, wyposażonym w sześć stanowisk dla samochodów osobowych, dwa dla aut dostawczych oraz dwa stanowiska myjni samochodowej.

Jako jedni z nielicznych uzyskaliśmy prestiżowy tytuł CERTYFIKOWANEGO SERWISU MICHELIN, który jest dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz profesjonalną obsługę klienta. Firma należymy do ogólnopolskiej sieci serwisów oponiarskich Partner Opony Polska.

Oferujemy największy wybór opon, felg stalowych i aluminiowych oraz profesjonalną pomoc w zakresie doboru opon do aut osobowych, dostawczych i 4x4. Nasi pracownicy posiadają doskonałe kwalifikacje zdobyte w licznych szkoleniach, poparte wieloma certyfikatami. Sprzęt używany w serwisie należy do najnowocześniejszych i najlepszych na rynku, dostosowany do postępującej techniki motoryzacyjnej.
Cennik przechowywania
Opony
Ilość:4
J.m.:szt
Cena:22,00 zł
Ilość dni:182
Dostępność:Bezterminowo

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Jerzy Tomkiewicz

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Magazyn

do góry