Podstawowe informacje

Cena

od 1,67 zł / szt / dzień

50,00 zł / 1 szt / 30 dni

Ulica / numer:

Biesiadna 9

Miejscowość:

Rzeszów

Województwo

Podkarpackie

Użytkownik:

motohouse

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

MonitoringMonitoring

OgrzewanyOgrzewany

Opis

Zapraszamy do skorzystania z naszej przechowalni. Pojazdy przechowywane są w suchej i ocieplonej hali pod okiem pracowników, ponadto przechowalnia wyposażona jest w całodobowy monitoring oraz system alarmowy.
Przyjęcie pojazdu do przechowalni odbywa się w obecności właściciela pojazdu i pracownika przechowalni. Wówczas sporządzany jest opis i dokumentacja fotograficzna stanu technicznego pojazdu, a następnie podpisana zostaje umowa przechowania.
Cennik przechowywania
Motocykl
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:50,00 zł
Ilość dni:30
Dostępność:Bezterminowo

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

nie podano nie podano

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry