Ogłoszenie jest nieaktywne

Hotel dla kotów - hotel Amok

Podstawowe informacje

Cena

od 20,00 zł / szt / dzień

20,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

Iwanowice włościańskie 173

Miejscowość:

Iwanowice włościańskie

Województwo

Małopolskie

Użytkownik:

amok

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

Opis

   Nasz Hotel dla kotów to specjalnie do tego celu wybudowany drewniany, ocieplony domek, z którego znajduje się bezpośrednie wyjście na wybieg na zewnątrz. Wybieg jest w pełni bezpieczny, gdyż z każdej strony włącznie z dachem ogrodzony jest siatką i nie ma możliwości żeby Państwa pupil się wydostał i zaginął. 
W domku znajduje się kilka większych kojców dla kotów i dwa mniejsze dla innych małych gryzoni. Każdy kot przebywa w swoim indywidualnym boksie, który jest otwierany regularnie kilka razy dziennie aby kociak mógł w pełni korzystać z domku, siedzieć przy otwartym oknie, również w pełni zabezpieczonym czy swobodnie wychodzić na wybieg.
 
Cennik przechowywania
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:20,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:40,00 zł
Ilość dni:2
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:60,00 zł
Ilość dni:3
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:80,00 zł
Ilość dni:4
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kot
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:100,00 zł
Ilość dni:5
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

nie nie

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry