Ogłoszenie jest nieaktywne

Hotel dla zwierząt okolice Łodzi

Podstawowe informacje

Cena

od 18,00 zł / szt / dzień

18,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

Konstantyna

Miejscowość:

Konstantyna

Województwo

Łódzkie

Użytkownik:

tabajka

Osoba prywatna / Firma:

Firma

Ocena:

0/0

OgrzewanyOgrzewany

Opis

 Stwarzamy psiakom ciepłą, domową atmosferę. Każdego psa traktujemy indywidualnie, dokładając starań aby czuł się u nas bezpiecznie i spokojnie. Zapewniamy troskliwą i profesjonalną opiekę, teren do wybiegania i wspólnych zabaw. Przed przyjęciem pieska uważnie słuchamy wszystkich informacji przekazywanych przez właścicieli i dzięki temu z łatwością zyskujemy zaufanie i sympatię ich pupili. Nasi goście do nas chętnie wracają, czują się znakomicie należąc do dużego stada i szybko znajdując dobre dla siebie miejsce. Do grupowych zabaw dopuszczamy psiaki, które się wzajemnie akceptują. Zapobiegamy wszelkim przejawom agresywnych zachowań. Właściciel może być spokojny że odbierze swojego pupila wybieganego, wybawionego, radosnego, w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

Realizujemy nasze marzenie ;

hotel kameralny - max 8 miejsc

zapewnienie miejsca naszym podopiecznym  do wybiegania i wspólnych zabaw

stosowanie elementów pozytywnego szkolenia

obdarowanie psiaków  taką miłością i szacunkiem , jakiego potrzebują i na jakie zasługują samym swoim istnieniem

Rozumiejąc że pierwsze rozstanie z pupilem wymaga przemyślanej decyzji udostępniamy nasz hotel do wcześniejszego zwizytowania, poznania warunków i wybadania jak piesek będzie się u nas czuł.
 
Cennik przechowywania
kotek/własna karma
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:18,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne
kotek/nasza karma
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:23,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Magdalena Jeśman

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry