Ogłoszenie jest nieaktywne

OgiDogi - hotel dla psów

Podstawowe informacje

Cena

od 50,00 zł / szt / dzień

50,00 zł / 1 szt / 1 dzień

Ulica / numer:

Koszajec 36

Miejscowość:

Koszajec

Województwo

Mazowieckie

Użytkownik:

ogi.dogi

Osoba prywatna / Firma:

Osoba prywatna

Ocena:

0/0

OgrzewanyOgrzewany

Opis

OgiDogi to sympatyczny nowy niedrogi hotel dla psów i innych zwierząt. Państwa pupili powitamy ciepło i serdecznie w niewielkim, kameralnym apartamencie, położonym przy Warszawie, między Pruszkowem a Brwinowem z dogodnym połączeniem drogowym z Warszawą – Alejami Jerozolimskimi lub S8. Jest to wyjątkowo dogodna lokalizacja dla mieszkańców Warszawy, Pruszkowa, Brwinowa a także Piaseczna i Grodziska Mazowieckiego.

Na pieski czeka 11 dużych kojców wyłożonych kafelkami na podłodze I ścianach z oknami w ocieplonym budynku o pow 120m2 oraz 10 zewnętrznych dla psów na co dzień mieszkających na dworzu z ogrodzonym wybiegiem o powierzchni ponad 1000 m2, na leśnej działce o pow. 15000m2. Całość na zadrzewionej odgrodzonej wysokim płotem posesji przylegającej do domu właścicieli . Oprócz hasania po wybiegu, nasi goście korzystają z minimum dwóch długich spacerów dziennie. Jesteśmy w stanie zapewnić także wyżywienie dla Państwa pupila, dopasowane indywidualnie do jego preferencji. Liczba miejsc w naszym pensjonacie nie jest duża, jednak dzięki czemu możemy każdemu podopiecznemu poświęcić maksimum uwagi. Ograniczona ilość piesków, którymi się opiekujemy, pozwala nam także na indywidualne podejście do każdego gościa.

Nasz hotel działa na zasadzie opieki całodobowej, a nad zdrowiem podopiecznych czuwa zaprzyjaźniona lecznica weterynaryjna – mieszcząca się w Brwinowie zaledwie o 3 km od nas.
Cennik przechowywania
pies
Ilość:1
J.m.:szt
Cena:50,00 zł
Ilość dni:1
Dostępność:Bezterminowo
Nieaktualne

Kontakt

:(
BRAK
FOTO

Edyta Więcko

Pokaż numer +48...

Wyślij wiadomość do Przechowawcy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Administratorem Twoich danych osobowych jest WebSiteDev Marcin Folkert, z siedzibą w Tychach przy ul.Rybnej 57A, kod pocztowy 43-100, wpisany do rejestru przedsiębiorców NIP 6462859174. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dodania ich do bazy danych przechowaj.pl celem publikacji w wyszukiwarce oraz udostępniania danych o firmie partnerom biznesowym administratora. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).

Magazyn

do góry